Často kladené dotazy Často kladené dotazy Často kladené dotazy Častokladenédotazy Častokladenédotazy

 • V jakém termínu soutěž probíhá?

  Soutěž probíhá od 1. 9. 2021 00:00:00 hod. do 20. 12. 2021 23:59:59 hod. Soutěže se můžeš zúčastnit se soutěžními kódy, které najdeš na vnitřní straně obalu tyčinek KitKat označených soutěží.

 • Probíhá soutěž v České i Slovenské republice?

  Ano, soutěž probíhá zároveň v České i Slovenské republice a výhry jsou společné pro obě země.

 • S jakými výrobky se můžu soutěže zúčastnit?

  Soutěžit můžeš s tyčinkami KitKat označenými soutěží, tedy:
  KITKAT 4 Finger Mléčný 41,5 g
  KITKAT 4 Finger Bílý 41,5 g
  KITKAT Chunky mléčný 40 g
  KITKAT Chunky bílý 40 g
  KITKAT Chunky peanut butter 42 g
  Pouze na vnitřní straně obalu soutěžních tyčinek najdeš unikátní kódy, které potřebuješ pro účast v soutěži.
  Pozor! V obchodech je někdy stále možné najít tyčinky v soutěžních obalech z předchozí, již ukončené soutěže o finanční ceny. Správnou soutěžní tyčinku poznáš vždy podle data konání soutěže na obalu tyčinky a také podle grafiky na tyčince. Aktuální soutěžní tyčinky mají v pravé části obrázek a logo Playstation 5™.

  Obaly KitKat  Soutěžní obaly určitě nevyhazuj! Pokud vyhraješ konzoli PlayStation®5, budeme potřebovat výherní obal poslat na kontrolu.

 • Můžu soutěžit s tyčinkou, která není označena soutěží?

  Ne, soutěžit můžeš jenom s tyčinkami KitKat označenými soutěží, protože pouze na vnitřní straně obalu těchto tyčinek jsou unikátní kódy, které potřebuješ pro účast v soutěži.

  Soutěžní obaly určitě nevyhazuj! Pokud vyhraješ konzoli PlayStation®5, budeme chtít výherní obal poslat.

 • Kolik mám koupit tyčinek, abych se mohl/a zúčastnit soutěže?

  Pro jednu účast v soutěži stačí koupit jednu tyčinku KitKat v soutěžním obalu. Každá jednotlivá soutěžní tyčinka má na vnitřní straně obalu jeden soutěžní kód, který potřebuješ pro účast v soutěži. Čím víc kódů vložíš, tím větší máš šanci na výhru!

 • Kolik výher můžu získat?

  Výher můžeš získat tolik, kolik výherních kódů se ti podaří najít.
  Pro každou další účast v soutěži stačí koupit novou tyčinku KitKat v soutěžním obalu s unikátním kódem uvnitř. Čím víc kódů vložíš, tím větší máš šanci na výhru!

  Soutěžní obaly určitě nevyhazuj! Pokud vyhraješ konzoli PlayStation®5, budeme chtít výherní obal poslat.

 • Kde najdu kód a jak vypadá?

  Kód je jedenácti- nebo dvanáctimístná kombinace čísel a písmen a najdeš na ho vnitřní straně obalu soutěžních tyčinek KitKat. Kódy jsou natištěny červenou barvou, nemělo by tedy být možné je přehlédnout.

 • Kolikrát můžu kód použít?

  Soutěžní kódy jsou unikátní a každý může být použit pouze jednou. Jakmile je soutěžní kód v soutěži použit, je zneplatněn.

 • Nemůžu najít kód na obalu. Co mám dělat?

  Soutěžní kódy jsou umístěny na vnitřní straně obalu každé soutěžní tyčinky KitKat. Kódy jsou natištěny červenou barvou, nemělo by tedy být možné je přehlédnout. Pokud v soutěžním obalu kód přece jen nenajdeš, kontaktuj infolinku Nestlé na info@nestle.cz nebo bezplatné telefonní lince 800 135 135 - k dispozici jsme v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod.

 • Nedaří se mi vložit kód. Co mám dělat?

  Kontaktuj infolinku Nestlé na info@nestle.cz.

 • Musím si schovávat obaly?

  Soutěžní obaly určitě nevyhazuj! Pokud vyhraješ konzoli PlayStation®5, budeme chtít výherní obal poslat pro ověření výhry.

 • Obal už nemám. Co teď?

  Je nám líto, ale bez soutěžního obalu nemůžeme unikátní kód, a tedy ani tvoji výhru konzole PlayStation®5, ověřit. Na výhru ztrácíš nárok.

 • Nenašel/nenašla jsi odpověď na svou otázku?

  Kontaktuj infolinku Nestlé na info@nestle.cz nebo bezplatné telefonní lince 800 135 135 - k dispozici jsme v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod.

Dej si pauzu, dej si KitKat